Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki
ZOBACZ OPCJE DOSTĘPNOŚCI

Koncert dla Miasta. Magda Bereda

 

Magda Bereda zaśpiewa w Koncercie dla Miasta 43. Międzynarodowego Dziecięcego Festiwalu Piosenki i Tańca w Koninie. Na koncert zapraszamy uczestników festiwalu, gości i mieszkańców Konina. Artystka wystąpi na scenie przed Konińskim Domem Kultury we czwartek, 1 czerwca. Początek koncertu o godz. 20.30. Wstęp wolny.

 

 

- Koncert artystki to prezent MDFPiT dla uczestników i mieszkańców miasta. Nie może na nim nikogo zabraknąć – mówią organizatorzy.

 

Magda Bereda - piosenkarka, kompozytorka, autorka tekstów, prezenterka, influencerka, a także dziewczyna o niezwykle promienistym uśmiechu. Trudno nie uśmiechać się, gdy ma się talent i tak wielu oddanych fanów! Swoim muzycznym światem i pozytywną energią dzieli się w Internecie.

Kariera Magdy rozpoczęła się na YouTube, gdzie publikowała covery znanych utworów. Udowodniła, że muzyką można się bawić, tworząc piosenki z komentarzy swoich fanów. Jednym z najpopularniejszych filmów Magdy stała się przeróbka hitu  Despacito jako „Siedź tu cicho”, w której bezlitośnie rozprawiła się z hejterami.

Kariera muzyczna Magdy ciągle nabiera tempa. W lutym 2019 wzięła udział w koncercie charytatywnym Artyści przeciw nienawiści, zaś we wrześniu 2019 zaśpiewała na Finale Miss Polski Nastolatek. W tym samym roku wystąpiła również w Operze Leśnej w Sopocie podczas Festiwalu Top Of The Top, dołączyła do akcji Radia ZET, #ZETakustycznie i została ćwierćfinalistką jubileuszowej edycji programu „Taniec z gwiazdami”.

Na początku 2020 roku Magda zaśpiewała na scenach największych hal koncertowych w kraju w ramach trasy Betlejem W Polsce, razem z takimi gwiazdami, jak Marek Piekarczyk, Mietek Szcześniak, Kasia Wilk czy Natalia Niemen. W okresie pandemii wzięła natomiast udział w koncercie charytatywnym „Artyści dla Bohaterów” organizowanym przez stację TVN oraz Player.pl.

30 listopada 2022 r. ukazał się jej debiutancki album ,,Mniejszeodtrzech".

 

serv kdkkonin