Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki
ZOBACZ OPCJE DOSTĘPNOŚCI

Anna Youya Jujka stworzy z Wami choreografię do piosenki Pedro

Nową, niezwykłą, pełną ruchu i energii choreografię do włoskiego przeboju PEDRO ułoży wraz z uczestnikami 44. Międzynarodowego Dziecięcego Festiwalu Piosenki i Tańca w Koninie, Anna Youya Jujka. Będzie moc i ogrom emocji.

Układu do piosenki PEDRO Raffaella Carrà z 1980 roku, zremiksowanej 40 lat później przez DJ Jaxomy'ego i Agatina Romera, nauczymy się we czwartek, 6 czerwca. Zapraszamy was o godz. 20.00 przed sceną na plac przy KDK Konin.

ANNIE Youya JUJKA towarzyszyć będzie przy stole mikserskim DJ SOPRAN Michał Szymański z RMF Maxxx, który poprowadzi dla Was pierwszą część Imprezy otwarcia Festiwalu. Po nim sceną zawładnie Gromee.

Anna Youya Jujka jest choreografem, pedagogiem i tancerką. Tańczy od 7-go roku życia. W ciągu blisko 40 letniej pracy z tańcem miała styczność z wieloma technikami tanecznymi, dzięki czemu posiada umiejętność łączenia takich stylów jak: jazz, modern dance, contemporary, broadway jazz, hiphop, ragga, house i wiele innych. Doświadczenie zdobywała w Polsce, Niemczech, Anglii, Francji, USA. Brała udział w licznych przedsięwzięciach artystycznych: spektaklach, pokazach firmowych, koncertach itp. na terenie całego kraju i zagranicą. Współpracuje ze szkołami tańca na terenie całego kraju, zasiada w jury od najmniejszych do największych zawodów, turniejów w kraju jak i zagranicą (Niemcy, Francja, Dania).

W jej dorobku znajduje się realizacja reklam, teledysków, programów tv, projektów niekomercyjnych, filmów fabularnych. Jest założycielką studia kultury ulicznej Step Dealers. Choreograf trzech edycji You Can Dance/Polska TVN, członek Jury dwóch edycji Got To Dance/Polska Polsat. Współtworzy pokazy mody w kraju i zagranicą. Poprzez swoje działania w świecie tanecznym i serce, które wkłada we wszystko co robi dostała przydomek Mama YouYa.

serv kdkkonin